W dniu wczorajszym serwer testowy został zaktualizowany o nowe rzeczy: Buggy Harasser, nowe bronie dla jednostek MAX oraz zdolności specyficzne dla każdej frakcji.

2013_04_25_Max i HarasserKilkanaście minut po aktualizacji serwer testowy został ponownie wyłączony ponieważ błędnie trafiło na niego kilka rzeczy, które nie powinny trafić jak na przykład przycisk do przeniesienia się na nowy kontynent Hossin czy tez trial dla nowych graczy. Te osoby, które zdążyły przejść część triala, opisują go jako świetny i praktycznie gotowy do wprowadzenia na serwery Live.

No dobra, ale do rzeczy.

Po pierwsze to można już testować nowe wyrzutnie granatów dla MAX. Są one produkcji Nanite Systems, a więc będą dostępne dla wszystkich frakcji.

2013_04_25_MAX_NS Frag CannonPoza tym dodano bronie frakcyjne.

2013_04_25_MAX bronie frakcyjne

Niestety, ale jak widać bronie te nie są do końca opisane. Spędziłam dzisiaj troszkę czasu na serwerze testowym i oto film na którym możecie zobaczyć granatnik, nowe bronie frakcyjne oraz zdolności dla MAX, jak i nowy armor i hełmy dla tej klasy. Nie omieszkałam też przejechać się nowym pojazdem Buggy…

httpv://www.youtube.com/watch?v=OhgLsRWPjTU