Zgodnie z ostatnia wiadomością zamieszczona przez najnowszego ulubieńca Ameryki i graczy, czyli prezydenta SOE, Johna Smedleya, także Krono i karty pre-paid za pomocą których opłacane są abonamenty w grach będą oferować graczom te same bonusy co abonament opłacany kartą kredytową.

Krono

Po wprowadzeniu zapowiedzianych zmian w abonamencie, opłacenie konta za jakąkolwiek grę SOE przy pomocy karty pre-paid lub Krono, które można kupić za waluty w niektórych grach, oznacza, że gracz otrzyma:

  • konto All Access do wszystkich gier wydawanych przez SOE
  • 500SC do wydania o ile nie zapomnimy je /claim’nąć

Gracze DC Universe Onlline z opłaconym ‚dożywotnim’ abonamentem (lifetime) również zyskają dostęp All Access do wszystkiech gier SOE. Na obecną chwilę jednak, nie wiadomo czy będą otrzymywać 500SC co miesiąc – osobiście – nie sądzę.

Nie wiem także jeszcze nic o kontach opłaconych kartami SC czy też Krono na wiele miesięcy, czy nawet lat do przodu. Pytanie zadałam i mam nadzieje, że Smedley mi odpowie.

Więc co teraz? Jeśli macie i używacie Krono, to wstrzymajcie się z opłacaniem swojego konta ‚na zapas’. Lepiej opłacać z miesiąca na miesiąc, aż zostanie wprowadzona zmiana.

No i co Wy o tym myślicie? Dobra zmiana, czy jednak wolelibyście tak jak było (i jest) dotychczas, czyli opłacanie karta kredytową (recurring) daje 500SC, a karty SC i Krono daje tylko dostęp na poziomie „Gold”?