Jak w każdą środę mieliśmy szansę obejrzeć kolejny odcinek programu poświęconego Landmarkowi, w którym udział wzięli Terry Michaels oraz Dave Gerogeson.

Na poczatku programu Terry Michaels podzielił się informacjami dotyczącymi wsparcia dla kilku rdzeni. Ekipa Landmarka ciagle pracuje nad rozwiązaniem kilku problemów i raczej jest nikła szansa, że zmiana ta może zostać wprowadzona do gry w przyszłym tygodniu. A jeśli nie przyszły tydzień, to dopiero po SOE Live.

Od 28-ej minuty programu możemy zobaczyć rewelacyjne budowle graczy, którzy wygrali w konkursie na budowlę w stylu Mrocznych Elfów, które umieszczone zostaną na wyspie poświęconej tej rasie.

Kolejny odcinek Landmarka Live zobaczymy dopiero 20 sierpnia.

Wczorajsza aktualizacja, oprócz wielu problemów i wielogodzinnego wyłączenia serwerów, wprowadziła do gry kilka nowości:

  • Obrotowe szablony – nie będziecie już ograniczeni do 90 stopniowego obrotu. Można je będzie obracać swobodnie w „Tweak Mode”(shift +lewy klawisz myszki) podobnie, jak i wszystkie rekwizyty. Ta nowa funkcja została zaprezentowana przez SmokeJumpera w tym odcinku Landmark Live (od 09:00 min).
  • Negatywne wklejanie – w trakcie wklejania szablonu, lub czegokolwiek skopiowanego, można teraz użyć narzędzie „usunąć voxele” (remove voxel).
  • Każdy aktywny szablon w My Store, który nie został sprzedany ani razu będzie mieć zmieniony status na nieaktywny.
  • Nowe stroje do wytworzenia w sześciu kolorach – Traveler’s Attire.
  • Nowy świat (serwer) – Foundation Museum, oraz wyspa na której znajdują prace zwycięzców konkursu poświęconego Mrocznym Elfom (z czasem dodane zostaną wyspy poświęcone innym rasom). Na serwerze tym nie ma możliwości zajmowania działek.