Mimo iż w oficjalnym dokumencie opisującym metody w jaki sposób zakupić można Station Cash, wymieniona jest płatność SMS, to ten rodzaj płatności został usunięty przez SOE już dość dawno temu.

Jakiś czas temu pytałam Was czy kupujecie Station Cash, a jeśli tak to w jaki sposób. Wśród odpowiedzi znalazły się te, które wymieniały płatność SMS jako jedną z opcji i jestem przekonana, iż wiele osób ucieszyłoby się gdyby ten rodzaj płatności powrócił.

A gdyby istniała możliwość opłacenia subskrypcji za Station Cash? Jest mało realne aby możliwość ta miała być przywrócona przez SOE po ich doświadczeniach z graczami z EverQuest 2, ale wszystko może się zdarzyć…

Kilka dni temu RadarX poinformował, iż SOE jest w trakcie rozmów z przedstawicielami firm europejskich, które oferują różnego rodzaju systemy płatności. Więc być może jest nikła nadzieja, że gracze z Europy będą mieć więcej możliwości zakupienia nie tylko SC, ale i również opłacenia subskrypcji.

Jeśli jest to dla Was ważne zagadnienie, to udajcie się proszę na forum PlanetSide 2 i napiszcie jaką opcję płatności chcielibyście zobaczyć dodaną przez SOE.

P.S. Dzięki Szeregowy za info 🙂