O zmianach w rozgrywce PlanetSide 2, czy też nadaniu grze więcej sensu poprzez dodanie surowców i blokady kontynentów pisałam już wiele razy.

Zresztą dyskusje nad tym tematem trwają od dnia premiery gry, gdyż obie te rzeczy były dostępne w PlanetSide i spodziewano się, że w miarę prędko dodane zostaną także do tej wersji.  No cóż, wygląda na to, że prawie 2 lata później od momentu ujawnienia, iż developerzy PlanetSide 2 pracują nad strategią związana z surowcami, można mieć nadzieję na wprowadzenie tychże funkcji do gry.

Dzisiaj w nocy na serwer testowy trafiła aktualizacja, która wprowadziła nowości, jakie mają jeszcze w sierpniu trafić na serwery Live. Możecie się zalogować na PTS i je przetestować.

Oprócz tych zmian, jak to zwykle bywa, zmieniono wiele rzeczy w plikach gry, które poważnie obudziły nadzieję graczy. Pełną listę nieoficjalnych zmian znajdziecie na forum, natomiast tutaj wspomnę tylko o tych najważniejszych:

  • pojazd ANT przeznaczony do zbierania surowców

201508_planetside2_surowce-ANT

  • coś co wygląda na minerały, które będzie można zbierać: Nanity, T-233, Cortium

201508_planetside2_surowce-1-cortium

201508_planetside2_colossus

No i jak – myślicie, że po raz kolejny rozpocznie się Hype w oczekiwaniu na wprowadzenie tych nowości, czy też jesteście raczej pesymistycznie nastawieni?

6 KOMENTARZE

  1. Ja powiedzialem sobie ze koniec nadziei i takich tam. Grę przyjmuje jaka jest. To co mi sprawiaprzyjemność to zarąbiste chwile z PL13 i tyle mi wystarcza. A co do rzeczy schowanych w plikach gry – dron tam jest juz jak długo?

  2. mam nadzieje odnośnie surowców i mrówki, ale bastion skończy tylko na koncepcie, kolos prawdopodobnie tak samo

Comments are closed.