Kilka dni temu wielkim sukcesem zakończyła się kampania Project: Gorgon na Kickstarter i muszę powiedzieć, że nie jestem zdziwiona, gdyż gra ta jest naprawdę wciągająca.

Dzięki zebranym funduszom ekipa Elder Game zatrudni grafika, który poprawi tekstury i z pewnością sprawi, że gra będzie wyglądała o wiele lepiej bardziej niż obecnie.

20150822_gorgon_widok2

Dodatkowo wprowadzony ma zostać zaawansowany system gildiowy, dzięki któremu będzie można określić kto może należeć do danej gildii, na przykład same postacie przeklęte w krowę. Krowia Gildia – czy widzieliście coś takiego w innej grze MMO?

Oprócz tego ekipa Elder Games wprowadzi kilka nowych form zwierzęcych, jakie będą mogli przybrać gracze, jak i odblokowane zostanie starożytne przekleństwo Wampira. I jak to w wampirzym świecie bywa – noc będzie przyjacielem, a za dnia czekać będzie na gracza śmierć…

20150822_gorgon_smierc

Zgodnie najnowszym komunikatem podanym przez dwu-osobową ekipę Project: Gorgon, gra ta dostępna będzie dla wszystkich graczy jeszcze przez dwa tygodnie. Po tym czasie dostęp do niej będą mieć osoby, które wsparły kampanię na Kickstarter. Pod koniec października gra ma być dostępna na platformie Steam, co pozwoli innym graczom zakupić do niej wczesny dostęp.

Mnie osobiście bardzo przypadła do gustu wspaniała muzyka obecna w tej grze, która stworzona została przez Conora Brace. Na tą chwilę dostępnych jest 13 przepięknych ścieżek dźwiękowych, ale ma być ich znacznie więcej. Do tego dochodzi unikalny system muzyczny, który pozwala na odtwarzanie najbardziej złożonych kompozycji, oferując w zamian coraz mocniejsze i dłużej trwające buffy dla postaci znajdujących się w okolicy.

 

Jeśli nie wsparliście tej gry na Kickstarter, to macie jeszcze dwa tygodnie by jej spróbować 🙂