Vindictus to gra wyjątkowa, która powinna przypaść do gustu zarówno nowicjuszom, jak i zatwardziałym graczom MMO. Przyczyna jest prosta – interaktywne otoczenie 🙂

Muszę powiedzieć, że nie grałam jeszcze w ta grę, ale oglądając zwiastuny, walka wygląda bardzo ciekawie. Vindictus jest dość mroczną darmową grą akcji, która stworzona została na silniku Source, znanym w Half-Life 2, i wykorzystuje zaawansowany system fizyki. Dzięki temu, prócz zabijania przeciwników czarami, można ich także atakować wszystkim, co znajduje się w zasięgu postaci – w tym także ubitymi przed chwilą wrogami…

Teraz jest dobry moment, aby zagrać w Vindictus, gdyż ostatnia aktualizacja gry wprowadziła nową postać, innowacyjny sklep, świeże wydarzenia oraz masę nagród dla nowych graczy.

9 grudnia, do grona bohaterów Vindictus, dołączył Sylas – zręczny i potężny mag, który wyposażony został w tuzin mistycznych, widmowych ostrzy, dzięki, którym może nie tylko atakować przeciwników, ale osłonić się przed ich atakami.

Jeśli myśleliście o zagraniu w Vindictus, to pojawienie się Sylasa w grze jest wspaniałą okazją dla nowych graczy, aby odkryć ten magiczny świat. Nowi gracze, którzy dołączą do gry w grudniu, będą otrzymywać codzienne nagrody przez okres 28 dni od daty stworzenia przez nich konta!

Do gry został również dodany nowy sklep, dostępny dla graczy posiadających co najmniej 40 poziom. W tym sklepie można płacić tylko za pomocą AP – pozwala to graczom na zdobycie odpłatnych przedmiotów, bez wydawania grosza prawdziwych pieniędzy – oczywiście trzeba będzie się trochę napracować w grze.

AP zdobywa się za oczyszczanie lochów z potworów i pokonanie bossa. Do tej pory można je było wydawać na podwyższanie poziomu umiejętności postaci, od teraz istnieje opcja zakupienia za nie różnych przedmiotów, można to zrobić odwiedzając NPC Ernmass w mieście Colhen. Opcja ta pozwala na zakupy kilka razy dziennie lub tygodniowo, w zależności od przedmiotu.

W skład najnowszej aktualizacji wchodzą również mapy o zimowej stylizacji oraz różnorodne świąteczne wydarzenia, które zostaną dodane do gry w tym miesiącu.