O Vindictus nie pisałam zbyt wiele, praktycznie wogóle – ale to się może zmienić. Nieczęsto bowiem trafia się gra fantasy, która stawia na widowiskową i zręcznościową walkę. A na dodatek jest grą Free-to-Play

Vindictus to dynamiczna gra MMORPG stworzona na silniku Source Engine, dzięki czemu gra ta ma niespotykaną dotąd w darmowych grach płynność ruchów i spontaniczność walki. Gracze mogą do woli korzystać z zasobów w celu pokonania nieprzyjaciół oraz współpracować ze swoimi sprzymierzeńcami, aby wypełnić przepowiednię o cudownej krainie Erinn. Tym co naprawdę wyróżnia ten tytuł z masy innych gier, to wyjątkowo dynamiczny i brutalny system walki wzorowany na grach akcji, dzięki czemu o zwycięstwie w potyczce decyduje zręczność graczy, a nie statystyki postaci.

No to kto z Was ma ochotę wstąpić do mrocznego świata Vindictusa? Stworzyć uzbrojoną po zęby postać i ruszyć do walki z mocarnymi przeciwnikami. Teraz jest na to najlepszy moment i to z dwóch powodów. Po pierwsze, nowi gracze, którzy dołączą do gry w grudniu, będą otrzymywać codzienne nagrody przez okres 28 dni od daty stworzenia przez nich konta. A po drugie, to mam do rozdania aż specjalnych 5 pakietów do tej gry – każdy warty 15 Euro!

Oto co zawiera w sobie taki pakiet:

  • Merc Recovery Potion x 20
  • Kapsuła 1000 AP x 1
  • Goddess Grace x 5
  • Divine Blessing Stone x 1
  • EXP Blessing Stone x 2
  • LUK Blessing Stone x 2
  • AP Blessing Stone x2
  • Powiększenie ekwipunku na 30 dni

Warto wspomnieć, iz kody te będą działać także na istniejących kontach. Aby użyć kodu należy zalogować się do gry, kliknąć ikonę Depot, potem Coupon Box, wpisać kod i poczekać około 2 minut na jego aktywację.

Jeśli chcielibyście mieć szansę otrzymać taki prezent świąteczny, to w komentarzach poniżej dokończcie zdanie: „Vindictus to…” Macie czas do 18 grudnia, godzina 22!

Pięć (5) najlepszych komentarzy otrzyma ode mnie kody. Warunkiem jest posiadanie konta na naszym forum (i podanie nicka z forum) lub podanie maila – muszę się z Wami w jakiś sposób skontaktować 😀