Dzięki uprzejmości Obsidian Entertainment oraz My.com, mam do rozdania dla fanów Armored Warfare dwa klucze (2) do specjalnego pakietu kolekcjonerskiego – Operacja Tajfun.

Pakiet ten można zakupić w cenie 34.99 Euro na oficjalnej stronie Armored Warfare, lub też otrzymać w prezencie na BabaGra.pl.

Operacja Tajfun zawiera 60 dni premium, 3.000.000 kredytów, 3.250 złota, bonus na 7 dni +25% do reputacji i kredytów oraz unikalny szwajcarski niszczyciel czołgów MOWAG Taifun II.

aw-edycja-tajfun

Aby zdobyć ten pakiet wystarczy w komentarzu poniżej dokończyć zdanie „Armored Warfare jest interesującą grą, gdyż…

Macie czas do poniedziałku, 28 grudnia!

Dwa (2) najlepsze komentarze nagrodzone zostaną przeze mnie pakietem kolekcjonerskim – Opercja Tajfun.

Wyniki podam we wtorek 29-go grudnia, po godzinie 22-giej czasu polskiego ?

Z osobami, które zwyciężą skontaktuję się poprzez forum BabaGra.pl wysyłając im prywatną wiadomość. Upewnijcie się więc, że macie ten sam nick na forum, co w komentarzu lub też wyślijcie do mnie wiadomość na forum lub maila (kinya[malpa]babagra.pl). Macie 7 dni na odbiór nagród – po tym terminie przepadają!

Armored Warfare to darmowa zręcznościowa gra MMO, w której gracze toczą walki korzystając z czołgów i innych pojazdów opancerzonych.

P.S. Za kilka dni będę rozdawać na Facebooku pakiet Błyskawica, więc jeśli nie chcecie tego przegapić to polubcie stronę 🙂