Chyba wszyscy o tym dobrze wiemy, że rok jest sporym okresem czasu dla gry MMO, szczególnie takiej, która dopiero powstaje.

Twórcy sandboxa Wild Terra postanowili przyjrzeć się bliżej zmianom jakie zaszły w tej grze przez ostatni rok.

W czasie ostatniego roku gra ewoluowała i szybko się zmieniała. Trudno sobie wyobrazić, że rok temu w Wild Terra nie było takich rzeczy jak chat i bieganie. Było to bardzo duże wyzwanie szczególnie dla zupełnie nowych graczy, ponieważ w tamtym czasie gra nie posiadała nawet poradnika dla początkujących. Dzieki Wam znaleziono i naprawiono setki błędów. Najbardziej aktywni testerzy otrzymali pakiet Księcia.

Wild-terra-screenshot-3

W trakcie 2015 roku do gry dodano mnóstwo nowej zawartości, w tym przepisy, schematy na domy, a dodatkowo znacznie ulepszono grafikę i muzykę. W czasie tego okresu i znaim pojawił się serwer testowy, zresetowano serwery (wipe) dwukrotnie – za co devsi bardzo przeprosili graczy…

Obecnie Wild Terra ma ponad 12 czynnych serwerów i gra ta dostepna jest w 10 językach: rosyjski, angielski, niemiecki, francuzki, włoski, portugalski, hiszpański, polski, wietnamski oraz bułgarski.

No to kto z Was miał okazję zagrać już w Wild Terra?