Nie tak dawno temu gracze posiadający Xbox One mieli szansę wziąc udział w Alpha testów The Division. I właśnie z tych testów wyciekło kilka ciekawych screenshotów.

Jeden z użytkowników Neogaf zamieścił kilka screenshotów z Alpha testów tej gry, których wygląd zaskakuje, i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jeśli miałam pewne obawy związane z tym jak gra ta będzie wyglądać, to z pewnością zdjęcia te w jakiś sposób rozwiewają moje zwątpienie. Oczywiście – to nadal są tylko Alpha testy, ale przecież gra nie może wyglądać gorzej niż teraz?

Owszem, screenshoty te zrobione zostały na Xbox One, ale mogę chyba bezpiecznie założyć, że gra ta będzie wyglądać podobnie, lub nawet lepiej na PC?

Mimo, że Alpha testy tej gry objęte zostały NDA, to jednak co niektórzy uczestnicy postanowili podzielić się swoimi wrażeniami zarówno na Neogaf, jak i na Reddit, i muszę powiedzieć jedno – większość z nich jest zdecydowanie pozytywna.

Czyżby gra ta, której premiera zapowiedziana została na 8 marca, mogła nas jednak pozytywnie zaskoczyć? Co o tym sądzicie?

3 KOMENTARZE

  1. Ubi szybko pozbył się jakichkolwiek filmików z sieci … a szkoda bo myślałem że będzie można zobaczyć tę produkcję w akcji. Nawet niektóre opinie zamieszczone na blogach, rozpisujące się zbyt obszernie na temat Alphy zostały usunięte. Skoro nie chcą żeby ktoś zbyt dużo ujawnił to może teraz sami coś pokażą i ogłoszą kiedy dokładnie można liczyć na Bete?? Oby.

  2. Ja dalej mam nadzieję, że coś z tego będzie, chociaż wszystkie argumenty mówią co innego. Najwyżej przeciętniak z tego będzie, a szkoda.

Comments are closed.