Po roku myślenia i debatowania, zdecydowałam się na wprowadzenie na blogu nowego systemu komentowania, który jest niezależny od WordPressa.

DISQUS używany jest przez naprawdę wiele stron i pozwala na proste zalogowanie się za pomocą FaceBooka, Twittera, Google lub konta założonego na Disqus. Oferuje także o wiele więcej możliwości, w tym ocenę komentarzy.

Gdy macie już konto na Disqus to wiecie czego się spodziewać. Jeśli takowego nie macie – to pisząc pierwszy komentarz zostanie ono automatycznie utworzone. Jeśli nie podobają się Wam wyświetlane informacje (np. nazwa użytkownika) – to w kilka sekund możecie je zmienić klikając na nazwę swojego profilu, która widoczna jest powyżej komentarzy.

disqus-blog

Dlaczego wprowadziłam DISQUSa? Bo trzeba w końcu zrobić krok do przodu, a system ten zdecydowanie ułatwi zarządzanie komentarzami. Jest to też ułatwienie dla Was, bo teraz macie możliwość głosowania na dany komentarz (tzw. up/downvote).

Więc powiedzcie co sądzicie o tym systemie.

Co ciekawe, okazuje się, że od momentu powstania bloga do dnia dzisiejszego, napisaliście prawie 17.000 komentarzy, za które bardzo serdecznie Wam dziękuje 😀

23 KOMENTARZE

 1. Gratuluję 17000 komentarzy i tym oto sposobem witam się na Twoim blog-u 🙂

  Twoją stronę czytam prawie codziennie, można uzyskać naprawdę wiele informacji. Dzięki za to co tutaj robisz i pozdrawiam.

 2. Na „WitcherSite” działa bez zarzutu i nie było z nim jak do tej pory żadnych problemów 😉
  P.S Na tamtym portalu występowałem jak Emhyr Var Emreis czyli kupic korzenny tak więc to konto zostawię ale avatar zmienię żeby można było mnie poznać 😀

 3. Matko dlaczego!!! Wiem że jest popularny, brak lepszej alternatywy ale obsługa jego to koszmar. No cóż trzeba bedzie sie przyzwyczaić.

  • Od dawna czytelnicy narzekali, ze nie mozna wstawiać obrazków, edytowac komentarzy i ewentualnie głosować na te najlepsze. Więc w końcu podjęłam „męską” decyzję, chociaz mnie też jest się ciężko przestawić 😀

 4. I jeszcze jedna ważna rzecz – pamiętajcie, że Disqus wysyla maila jeśli ktoś orpowie na Wasz komentarz. Możecie to także wyłączyć w ustawieniach 😉

 5. „Wstrzymaj się, to czeka na zaakceptowanie przez Babagra.” Czemu po przeładowaniu strony wpis znika?

Comments are closed.