Po roku myślenia i debatowania, zdecydowałam się na wprowadzenie na blogu nowego systemu komentowania, który jest niezależny od WordPressa.

DISQUS używany jest przez naprawdę wiele stron i pozwala na proste zalogowanie się za pomocą FaceBooka, Twittera, Google lub konta założonego na Disqus. Oferuje także o wiele więcej możliwości, w tym ocenę komentarzy.

Gdy macie już konto na Disqus to wiecie czego się spodziewać. Jeśli takowego nie macie – to pisząc pierwszy komentarz zostanie ono automatycznie utworzone. Jeśli nie podobają się Wam wyświetlane informacje (np. nazwa użytkownika) – to w kilka sekund możecie je zmienić klikając na nazwę swojego profilu, która widoczna jest powyżej komentarzy.

disqus-blog

Dlaczego wprowadziłam DISQUSa? Bo trzeba w końcu zrobić krok do przodu, a system ten zdecydowanie ułatwi zarządzanie komentarzami. Jest to też ułatwienie dla Was, bo teraz macie możliwość głosowania na dany komentarz (tzw. up/downvote).

Więc powiedzcie co sądzicie o tym systemie.

Co ciekawe, okazuje się, że od momentu powstania bloga do dnia dzisiejszego, napisaliście prawie 17.000 komentarzy, za które bardzo serdecznie Wam dziękuje 😀