Dzięki uprzejmości Obsidian Entertainment oraz My.com, mam do rozdania dla fanów Armored Warfare dwa klucze (2) do specjalnego pakietu kolekcjonerskiego – Operacja Błyskawica.

Pakiet ten można zakupić w cenie 34.99 Euro na oficjalnej stronie Armored Warfare, lub też… otrzymać w prezencie na BabaGra.pl.

Operacja Błyskawica zawiera 60 dni premium, 3.000.000 kredytów, 3.250 złota, bonus na 7 dni +25% do reputacji i kredytów oraz lekki czołg szybkiego reagowania RDF-LT.

aw-operacja-blyskawica

 

Pierwszy z pakietów, możecie zdobyć tutaj na blogu. Wystarczy, że w komentarzu poniżej napiszecie, który z pojazdów Armored Warfare wzbudził Wasze największe zainteresowanie i dlaczego.

Macie czas do czwartku 7-mego stycznia do godziny 22:00. Najlepszy komentarz nagrodzony zostaną przeze mnie pakietem kolekcjonerskim – Opercja Błyskawica.

Wyniki podam we piątek 8-mego stycznia, po godzinie 22-giej czasu polskiego ?

Drugi pakiet rozdawać będę za pośrednictwem Twarzoksiążki. Wystarczy, że polubicie stronę BabaGra.pl na Facebook, polubicie ten post i udostępnicie go na swoim profilu (tylko pamiętajcie, że nie może być prywatny) i w komentarzu (na FB) napiszecie, dlaczego to Wy powinniście dostać ten pakiet

Macie czas do środy 6-tego stycznia do godziny 22:00, a wyniki podam dnia następnego. Podobnie jak wyżej, najlepszy komentarz nagrodzony zostanie przeze mnie pakietem kolekcjonerskim – Opercja Błyskawica.

Z osobami, które zwyciężą skontaktuję się poprzez forum BabaGra.pl wysyłając im prywatną wiadomość lub też poprzez Facebook. Upewnijcie się więc, że macie ten sam nick na forum, co w komentarzu lub też wyślijcie do mnie wiadomość na forum lub maila (kinya[malpa]babagra.pl). Macie 7 dni na odbiór nagród – po tym terminie przepadają!

Armored Warfare to darmowa zręcznościowa gra MMO, w której gracze toczą walki korzystając z czołgów i innych pojazdów opancerzonych.