Hi-Rez nie zwalnia tempa i wprowadza kolejną aktualizację do swojej najnowszej gry Paladins, a wraz z nią bardzo interesujące nowości…

Do gry wprowadzono dwa nowe tryby gry:

  • Survival, który rozgrywany jest na mapach Zaczarowanego Lasu i Ruin Świątyni, ale z nowymi elementami. Tryb ten oparty jest na rundach i drużyna, która jako pierwsza wygra 5 rund wygrywa cały mecz. Na poczatku rundy jeden z punktów przechwytywanie wybierany jest jako epicentrum i pojawiające się toksyczna mgła, która może zabić graczy, zmusi drużyny do zaangażowania się w walkę. Co ciekawe – gdy gracz umrze w czasie trwającej rundy, to może odrodzić się dopiero po jej zakończeniu.
  • Payload, czyli ładunek, który rozgrywany będzie na nowej mapie Outpost. Atakujący muszą pchnąć ładunek po torach do bazy Obrońców aby wygrać mecz, natomiast obrońcy muszą utrzymać napastników z dala od ładunku. Przekroczenie kolejnych punktów kontrolnych dodaje ekstra czas.

 

Oprócz tego aktualizacja ta wprowadziła przenośny portal z pokoju odradzania dla drużyn (respawn beacon). W głównym pokoju odrodzenia znajduje się wejście oraz wyjście do portalu: wejście zostaje bez zmian, natomiast wyjście może zostać podniesione poprzez użycie klawisza B i postawione w zupełnie innym miejscu, po czym użyte jako portal z pokoju odrodzenia. Portal ten może zostać zniszczony przez wrogów.

Dodatkowo do gry wprowadzono kamuflujące kępy trawy, które sprawiają że stojąca w nich postać jest niewidzialna, zmieniono system losowania kart oraz wprowadzono mnóstwo zmian w poszczególnych bohaterach.

Poniżej podsumowanie tej aktualizacji dla osób, które nie za bardzo lubią czytać długie listy zmian: