Mam wrażenie, że chyba wszyscy gracze PlanetSide 2 znają Wrela, twórce wielu filmów instruktażowych, jak i innych związanych z PlanetSide 2.

Wygląda na to, że już w listopadzie dołączył on do ekipy PlanetSide 2 i od tego momentu pracuje nad wprowadzeniem zmian, które będą wspierać nowe funkcje w grze. Dzisiaj natomiast nastapiło jego oficjalne przedstawienie jako członka ekipy projektowej tej gry:

DayBreak Games spodziewa się świetnych rzeczy po PlanetSide 2 w 2016 roku , a pierwszą z nich jest informacja o tym, że Wrel dołaczył do naszego zespołu projektowego. Już od listopada pracuje od za kulisami nad wprowadzeniem pewnych zmian oraz wsparcia dla nowych funkcji, włączając w to te jakie zamieszczone zostały na Reddit. Wrel sam zabierze głos, ale jak dla nas jest to wspaniałe doświadczenie i z niecierpliwością czekamy na dodanie jego perspektywy do naszego zespołu.

Zgodnie ze słowami Wrela jego kanał na YT nie zniknie, ale prawdopodobnie stanie się jeszcze lepszy w związku z tym, że będzie on mógł przedstawić proces myślowy za niektórymi decyzjami.

No to jak – myślicie, że Wrel w ekipie projektowej PlanetSide 2 jest zmianą na plus?