Wydawca poświęconej walkom pancernym gry Armored Warfare, rozpoczyna w dniu dzisiejszym nową promocję – Złotą Kampanię, która skierowana jest specjalnie do polskich graczy grających w „Świat Czołgów”.

Żądni złota i sławy nowicjusze oraz weterani walk pancernych, którzy odważą się podjąć wyzwanie, mogą zarejestrować się do 14 lutego na nowo uruchomionej stronie promocji i walczyć o wirtualną fortunę. Celem graczy jest osiągnięcie poziomu VI któregokolwiek pojazdu dostępnego w Armored Warfare (oprócz pojazdów premium) i rozegranie nim minimum jednej potyczki PvP lub PvE.

Na wykonanie zadania gracze mają czas tylko do 29 lutego. Ci, którym uda się wykonać misję, sami wybiorą nagrodę:

  • zestaw prezentów uprzyjemniający zabawę współczesnymi czołgami w Armored Warfare, na który składają się: 2500 jednostek złota, czołg Typ 59 i 30-dniowe konto premium
  • lub 2500 jednostek złota do „World of Tanks”.

Gracze, którzy wybiorą nagrody w Armored Warfare otrzymają do nich dostęp w przeciągu 24 godzin od momentu dokonania wyboru. Natomiast w przypadku wybrania złota do wykorzystania w innej grze o czołgach, gracze zostaną poproszeni o podanie nazwy swojego konta lub adresu e-mail, na który w przeciągu 14 dni zostanie przyznana nagroda.

Zgodnie z regulaminem, w promocji tej uczestniczyć mogą tylko osoby, które wcześniej nie posiadały zarejestrowanego konta w Armored Warfare. Co ciekawe, to byłam w stanie dodać swoje istniejące konto w AW do promocji, ale może dlatego, że nie mam czołgów na poziomie VI?

Po wykonaniu warunków promocji na profilu gracza na stronie aw.my.com/user pojawi się specjalny baner, który przekieruje do ekranu wyboru nagrody, gdzie z pomocą instrukcji, uczestnik będzie miał prawo wyboru nagrody.

Armored Warfare to darmowa militarna gra taktyczna, dostępna w trybie multiplayer oraz PvE, która wciąga gracza w świat nowoczesnej rzeczywistości wojennej. W Armored Warfare gracze mają szansę przetestować najpotężniejszą, niszczycielską broń stworzoną przez człowieka – od współczesnych czołgów bitewnych po pojazdy zwiadowcze. Dzięki dostępności nowoczesnych systemów obrony, takich jak ochrona przeciwrakietowa i granaty dymne, oraz szerokiej gamy uzbrojenia i amunicji, gra momentalnie porywa graczy w wir szybkich bitew rozgrywanych w trybie PVP i różnorodnych misji PVE.