Osoby grające w Landmark wiedzą, że gra ta jest skupiona na budowaniu, zwiedzaniu oraz podziwianiu rzeczy stworzonych przez innych graczy.

Nie ma się więc co dziwić, że ekipa tej gry pracuje nad ulepszeniem całego systemu budowania, co zostanie uwidocznione w nowym interfejsie. Wraz z kolejną aktualizacją, która wstępnie zapowiedziana została na marzec, gracze będą mogli włączyć i wyłączyć ten tryb za pomocą jednego klawisza.

Kiedy tryb będzie aktywny, na dole ekranu pojawi się nowy pasek interfejsu budowania wraz z kilkoma zakładkami w których znaleźć będzie można narzędzia, materiały, rekwizyty oraz szablony:

20160220_landmark-budowanie

20160220_landmark-rekwizyty

Dodatkowo gracze znajdą tam paletę odcieni, które będzie można zastosować dla co niektórych rekwizytów!

https://www.youtube.com/watch?v=lFg8ClQHruU

Ekipa Landmarka zapowiedziała także, że marcowa aktualizacja znacznie ulepszy doświadczenia nowego gracza, ale nie zdradziła na ten moment co to konkretnie oznacza.

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jeszcze w  tym roku Landmark może opuścić etap „wczesnego dostępu” i doczekać się swojej premiery… Troszkę to dziwne, że nagle po wielu miesiącach zaniedbania gry, DayBreak Games nagle zaczął pracować nad nowymi aktualizacjami.