Niewiele kobiet gra w Armored Warafre, ale jestem przekonana, że jak już grają, to aż miło popatrzeć na to jak bardzo łoją mężczyzn w walkach PvP w tej grze.

Panowie, dzisiejszy dzień jest wyjątkowy, gdyż w centrum uwagi znajdują się kobiety. Jak wiecie wszyscy gracze Armored Warfare do wyboru mają nie tyko załogantki, ale i dowódców płci pięknej, a wśród nich Freję Hojberg oraz Sabrinę Washington.

AW-female-commander

O ile Freja wyspecjalizowała się w szybkości celowania i przeładowywania broni, o tyle doskonały wzrok Sabriny zapewnił jej miano jednego z najlepszych zwiadowców. I właśnie do niej będzie doskonale pasował mały prezent, jaki rozdam Paniom z okazji ich święta – czołg lekki T92.

aw_t92_0

Ten amerykański prototypowy czołg lekki z lat 50-tych, jest już dostępny w grze, znajduje się na 2 poziomie. T92 jest idealny dla każdego kto ma ciężką nogę i zrobi użytek z jego prędkości oraz siły ognia.

Wiecie Panowie, kwiatki są już lekko przereklamowane, a taki malutki czołg to w sam raz. Powiedziałabym, że nawet lepszy od torebki 🙂

Drogie Panie, jeśli chciałyście otrzymać ode mnie kod na ten czołg, to wystarczy, że w komentarzach poniżej napiszcie jak rozpoczęła się Wasza przygoda z Armored Warfare, co Wam się podoba w tej grze i zamieście wynik z jakiejś rozgrywki.

Dziesięć najlepszych i najciekawszych komentarzy zostanie nagrodzone przeze mnie kodami na ten czołg.

Macie czas do jutra, środa 9 marzec godzina 23:00, a zwyciężczynie ogłoszę w czwartek i wyśle kod na maila zarejestrowanego na Waszym profilu Disqus. (Sprawdzać spam folder!)

To nie koniec rozdawnictwa tego pojazdu, gdyż będę go rozdawać także na Twarzoksiążce.

A jeśli jesteście tutaj po raz pierwszy to możecie przejrzeć wpisy związane z Armored Warfare i zobaczyć, że bardzo często organizuję konkursy związane z ta grą. Jeśli nie chcecie przegapić kolejnych, to wystarczy odwiedzać BabaGra.pl 🙂