Twórcy Armored Warfare zaprezentowali w dniu wczorajszym ważną klasę pojazdów w tej grze – Armored Fighting Vehicle (AFV).

Są to szybkie pojazdy zwiadowcze o bardzo dużym zasięgu widzenia, trudne do wykrycia dzięki stosunkowo niewielkim wymiarom. W klasie tej bezkonkurencyjny jest CRAB, czyli Combat Reconnaissance Assault Buggy, stworzony przez francuskiego producenta lekkich, taktycznych pojazdów militarnych Panhard. CRAB przeszukuje pole walki i znajduje wrogie pojazdy, które potem są namierzane i niszczone przez cięższe pojazdy.

Dodatkowo w grze uruchomiono w dniu wczorajszym specjalny event – Irlandzkie Szczęście, w którym to gracze otrzymują reputację zwiększoną o 100%, oznaczenia na pojazd oraz mają szansę na wygranie w loterii, w której każdego dnia nagradzanych zostaje 100 wylosowanych graczy.

Aby mieć szansę na wzięcie udziału w codziennej loterii, musicie do 21 marca logując się do Armored Warfa

  • rozgrywając w godzina 19:00 – 22:00 (na serwerach EU) przynajmniej 5 bitew PvP lub PvE;
  • w godzinach tych wszyscy gracze otrzymają 100% reputacji więcej za wszystkie bitwy
  • podczas trwania tego wydarzenie permanentny zakup kamuflaży typu Woodland za złoto będzie tańszy o 20%.

W codziennej loterii (każdego dnia do 21 marca), 100 wylosowanych graczy spośród tych którzy spełnili warunki otrzyma poniższe nagrody:

  • 1 Miejsce – Mega Paka (wszystkie pojazdy w wersji ICE i MERC), specjalny dowódca
  • 2-6 Miejsce – Edycja kolekcjonerska imperatora, specjalny dowódca
  • 7-10 Miejsce – Pojazdy MERC, 1500 złota, specjalny dowódca
  • 11-100 Miejsce – specjalny dowódca

Armored Warfare to darmowa militarna gra taktyczna, dostępna w trybie multiplayer oraz PvE, która wciąga gracza w świat nowoczesnej rzeczywistości wojennej. W Armored Warfare gracze mają szansę przetestować najpotężniejszą, niszczycielską broń stworzoną przez człowieka – od współczesnych czołgów bitewnych po pojazdy zwiadowcze. Dzięki dostępności nowoczesnych systemów obrony, takich jak ochrona przeciwrakietowa i granaty dymne, oraz szerokiej gamy uzbrojenia i amunicji, gra momentalnie porywa graczy w wir szybkich bitew rozgrywanych w trybie PVP i różnorodnych misji PVE.