Tak, wiem, mam lekkie opóźnienie, ale lepiej późno niż wcale.

Jeszcze do jutra, czwartek 24 marzec, wszyscy gracze PlanetSide 2 mogą się cieszyć podwójnymi punktami doświadczenia XP. To nie koniec jednak dobroci, gdyż gracze posiadający konto ALL Access otrzymywać będą podwójne doświadczenie aż do niedzieli 27 marca! Czyste szaleństwo!

201603-ps2-double-xp

I na tym się kończą dobre wiadomości dotyczące PlanetSide 2. Niestety, firma Innova wydająca rosyjską wersje tej gry poinformowała w dniu wczorajszym o planowanym zamknięciu ostatniego serwera. Zgodnie z ich komunikatem, rosyjska wersja PlanetSide 2 zakończy swoją działalność 12 kwietnia.

Z informacji przekazywanych przez rosyjskich graczy, wygląda na to, że na swoje nowe miejsce docelowe wybrali oni serwer Miller. Niestety, a może i stety, nie będą oni w stanie przenieść swoich dotychczasowych postaci i zabawę z PlanetSide 2 będą musieli zaczynać od BR1.

2016-ps2-innova-rus

Zadowoleni z napływu nowych graczy, czy też przerażeni? Z tego co pamiętam, na rosyjskim serwerze działy się cuda (czyt. oszukiwanie, hackowanie na najwyższym poziomie).