To był dość trudny tydzień dla ekipy Landmarka. Nie dość, że wprowadzenie aktualizacji zajęło troszkę dłużej niż się spodziewano, to jeszcze wraz ze zmianami pojawiło się w grze mnóstwo błędów.

W dniu dzisiejszym na serwery Landmarka trafił Hotfix dzięki któremu wszystkie nowo stworzone postacie otrzymają działki… Hmmm, powiedziałabym, że na Wyspach Pioniera, ale zgodnie z nowym nazewnictwem to już nie wyspy tylko Krajobrazy…

Dodatkowo stworzenia jakie można postawić na własnych placach budowy (stare: działki) mają teraz naprawione opcje, kanał ogólny jest dostępny dla wszystkich oraz podobno naprawiono niektóre problemy powodujące wyłączanie się gry.

Osoby, które zakupując pakiety Settler i Traiblaizer otrzymały przedmiot Mega Pocket zwiększający ilość miejsca w plecaku, mają automatycznie przypisane te miejsca. Jeśli chodzi o graczy, którzy powiększyli sobie miejsce w plecaku zakupując odpowiednie przedmioty z MarketPlace (inventory expander), to otrzymały one w zamian Lumeny.

Ciekawostką jest to, że zgodnie z najnowszą informacja zamieszczoną na forum gry, w planach DBG jest w przyszłości umożliwienie zakupienia Lumenów za DBCash. Na ten moment opcja ta jest wyłączona, gdyż ekipa Landmarka chce się upewnić, że gracze nie znajdą żadnych exploitów pozwalających na zdobywanie Lumenów, a do tego ekonomia gry jest stabilna. Można się spodziewać, że możliwość ta zostanie włączona w momencie premiery gry.

Nie wiem jak Wy, ale jeśli o mnie chodzi to jakimś trafem zamiast Lumeny, ciągle mi chodzi po głowie słowo Lamenty…

No to tak na pocieszenie, Star Trek w świecie Landmarka jeszcze zanim pojawiała się Lumeria i jej milion zmian.