Jestem przekonana, że większość z Was wie, iż Black Desert Online istnieje coś takiego jak automatyczne zapętlenie ruchu postaci (auto-loop). Wszędzie prócz wersji NA/ EU.

Ale to się może w końcu zmienić.

W dni dzisiejszym ekipa Daum games Europe zadała graczom pytanie związane z wprowadzeniem tej funkcji w naszej wersji tej gry i jak na razie zdecydowana większość głosujących popiera ten pomysł. No cóż, z pewnością pomoże to w levelowaniu siły postaci oraz podnoszeniu poziomu koni, zważywszy że niektórzy spędzają kilka godzin dziennie na podnoszeniu poziomu swoich wierzchowców.

Dla osób, które nie wiedzą co oznacza ta funkcja, to pozwala ona na zaznaczenie serii znaków na mapie, ktore tworzą zielona linię ścieżki. Kiedy zostaje ona zakończona na postaci gracza, to postać ta będzie automatycznie podążać tą trasą. Jeśli robicie to będąc na wierzchowcu, to istnieje opcja automatycznego karmienia marchewek, dzięki czemu nie traci staminy. Ogółem mechanika ta pozwala na levelowanie oddechu, siły oraz wierzchowców podczas gdy Wy jesteście AFK (away from keyboard).

Głosowanie to jest dostępne na oficjalnym forum gry, więc upewnijcie się, tam zajrzycie i wyrazicie swoje zdanie.