Najnowsza aktualizacja Glorii Victis to prawdziwe trzęsienie ziemi: nowy motyw przewodni skomponowany przez Marcina Przybyłowicza, dyrektora muzycznego Wiedźmina 3!

Przybyłowicz to doświadczony polski kompozytor i z pewnością jeden z najlepszych muzyków w historii gier komputerowych, znany przede wszystkim z pracy nad serią Wiedźmin, która zyskała ogólnoświatowe uznanie zarówno graczy, jak i krytyków. Odpowiada on także za stworzenie ścieżki dźwiękowej do Zaginięcia Ethana Cartera, gry nominowanej do prestiżowych nagród Excellence in Audio(IGF 2015) oraz Outstanding Achievement in Sound Design (Annual Game Music Awards 2014).

 

Dodatkowo już w tę sobotę, dnia 30 kwietnia 2016, odbędzie się premiera Glorii Victis w sklepie cdp.pl! Oprócz podstawowej edycji, umożliwiającej natychmiastowy dostęp do gry we wczesnej wersji, do nabycia będzie również wersja z oficjalną ścieżką dźwiękową.

Ten tydzień przyniósł także kolejną aktualizację tej gry zawierającą wiele usprawnień PVP, PVE oraz ogólnych wrażeń płynących z rozgrywki, takich jak zmiany w systemie kontroli terytorium, wprowadzenie znaczników dynamicznych wydarzeń na minimapie oraz poprawki do wydajności serwerów.

Pełne notki znajdziecie na stronie głównej Gloria Victis, natomiast poniżej najważniejsze zmiany:

  • Uniemożliwiono rozbudowę oraz naprawę budowli przez minutę od otrzymania przez nie obrażeń podczas oblężenia;
  • Dodano znaczniki zasięgu dynamicznych wydarzeń na minimapie;
  • Przeprojektowano mechanizm wylogowania graczy, usuwając wiele błędów zaniżających wydajność serwerów.