Już w zeszłym tygodniu wydawca Black Desert Online – Daum Games EU poinformował o tym, że już niedługo do gry dodane zostaną kolejne klasy. Tyle, że chyba nikt nie spodziewał się, że stanie się to tak szybko…

Zgodnie z najnowszą informacją, klasy Musa i Maehwa, czyli Blader i Plum ukryte pod nowymi nazwami, wprowadzone zostaną do europejskiej wersji Black Desert Online już 20 kwietnia.

Obie klasy noszą lekki pancerz i używają samurajskiego miecza jako broni podstawowej oraz krótkiego łuku jako wsparcia. Są to klasy szybka, dynamiczna i (podobno) bardzo zabawna do grania.

Jeśli chodzi o Musa, to walka ta klasa opiera się głownie na dużej prędkości i szybkich reakcjach. Słabe właściwości obronne nadrabiają zdolnościami obszarowymi oraz bardzo dużą mobilnością w czasie walki.

 

Specjalnością Maehwy natomiast jest walka jeden na jednego, gdyż posiada ona imponujące zdolności przyblokowania swojego celu na dłuższy czas.

 

Chociaż obie klasy specjalizując się w walce wręcz, to dzięki łukowi mają dostęp do zdolności, które pozwalają na powalenie przeciwników.

Macie jeszcze wolne miejsca na stworzenie kolejnych postaci i wypróbowanie tych klas?