Twórcy Armored Warfare robią co mogą, aby jeszcze bardziej zaangażować graczy i po raz kolejny przyszykowali wielkie wydarzenie w grze wraz z atrakcyjnymi nagrodami.

Tym razem gracze biorą udział w Pancernym Pojedynku, gdzie nagrodą za zwycięstwo będzie 7 dni premium dla zwycięskiej frakcji.

 

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, na specjalnie w tym celu uruchomionej stronie, gracze Armored Warfare muszą przyłączyć się do jednej z trzech wybranych przez nich frakcji:

  • MaulersZimna, bezwzględna i skuteczna pancerna pięść Lodestar GmbH. Pod kierownictwem ambitnej i znającej się na swoim fachu businesswoman Eriki Schepke, zrobią wszystko aby wygrać. Dla nich cel uświęca środki.
  • RemnantGrupa ta powstała z dwóch rozbitych jednostek najemniczych po bitwie o Las Teutoburski i jej członkowie pragną zemsty na swoich oprawcach. Jedyne co może ich zatrzymać to śmierć: własna bądź przeciwnika.
  • BulwarkTo luźny sojusz zawiązany przez grupy zajmujące austriacko – bawarsko – czeskie pogranicze. Ich główną siłą napędową jest chęć ochrony własnych miast i wsi. Zrobią wszystko aby osiągnąć ten cel!

W trakcie wydarzenia członkowie poszczególnych frakcji będą do 24 kwietnia zbierać punkty reputacji zarówno w bitwach PvP, jak i w PvE. Sumę zebranych punktów można sprawdzić na specjalnej stronie Armored Warfare. Punkty reputacji będą przypisane do frakcji, którą wybrał gracz. Frakcja, która zbierze ich najwięcej, zostanie zwycięzcą.

Po zakończeniu wydarzenia, wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody, które zależeć będą od zajętego miejsca:

  • 7 dni konta premium dla wszystkich członków zwycięskiej frakcji.
  • 3 dni konta premium dla wszystkich członków przegranych frakcji.
  • 1500 złota dla najlepszych 100 graczy z każdej frakcji.

No to, którą frakcję wybraliście?