The Division nadal cieszy się wielka popularnością wśród graczy i jest wielkim sukcesem dla wydawcy gry firmy Ubisoft.

Jedyne co musi teraz zrobić Ubisoft, to utrzymać społeczność gry uszczęśliwiając ją nowościami wprowadzanymi do tego tytułu. Jeszcze przed premierą gry ujawniony został plan rozszerzeń dla The Division, a kilka dni temu mogliśmy dowiedzieć się sporo informacji na temat pierwszego z nich, jakie wprowadzone zostanie już 12 kwietnia zatytułowanego „Najazdy”.

Celem pierwszego rozszerzenia, która będzie darmowe i dostępne dla wszystkich posiadaczy gry, jest dodanie rozgrywki z naciskiem na granie w drużynie. Wykorzystując różne zdolności postaci oraz nowy sprzęt, gracze będą mogli stawić czoła niebezpiecznym przeciwnikom, jacy pojawią się w grze.

Pierwszy Najazd jaki zostanie wprowadzony do gry w przyszłym tygodniu zwie się Falcon Lost i osadzony został w nowej, podziemnej oczyszczalni ścieków, która przekształcona została na twierdzę Batalionu Ostatnich Ludzi. Instancja ta ma dwa tryby trudności: „hard mode”, który jest zalecany dla graczy posiadających sprzęt na minimum poziom 31, oraz „challenge”, który jest jeszcze trudniejszy. Ponadto w miejscu tym nie ma żadnych punktów kontrolnych, co oznacza, że jeśli cała drużyna umrze, to trzeba będzie zacząć przeprawę od poczatku.

Division-baner-2 Falcon_Lost

Oto najważniejsze funkcje jaki wprowadzone zostaną do gry wraz tym rozszerzeniem:

 • Nowe zestawy sprzętu zaprojektowane pod odpowiednie style gry, które oferować będą nowe talenty:
  • Path of the Nomad
  • Sentry’s Call
  • Striker’s Battle Gear
  • Technician’s Authority

View post on imgur.com

 • Maksymalny poziom postaci to nadal 30, ale gracze będą mogli zobaczyć na sprzęcie nową statystykę pozwalającą na rozwój postaci – gear score.
 • Możliwe będzie przekazanie zdobytych w grupie nagród przez dwie godziny od momentu ich zdobycia.
 • Nowe zadania (assigments) pomyślane jako krótkie cele opcjonalne dla graczy.
 • Od czasu do czasu z nieba w Mrocznej Strefie spadną dostawy, które będą chronione przez groźnych przeciwników. Zaletą tych skrzynek z dostawami jest to, że przedmioty się w nich znajdujące nie są zanieczyszczone, a to oznacza, że nie muszę być wyciągnięte z Mrocznej Strefy oraz nie mogą zostać ukradzione przez innych graczy.
 • Wrogowie mogą teraz używać dron przeciwko graczom, które będą dość trudne do zniszczenia.

View post on imgur.com

W maju gracze otrzymają kolejne darmowe rozszerzenie – Konflikt, które doda do gry kolejny najazd, tym razem na Rondzie Kolumba,  oraz nowe funkcje w Mrocznej Strefie.

No dobrze, to ja mam niespodziankę, dla fanów The Division – kod na strój medyka.

division-paramedic

Kod ten otrzymałam od jednego z czytelników (dzięki raz jeszcze D.W.!!!), więc jeśli nie zadziała – to bardzo przepraszam, ale nic z tym nie mogę zrobić.

Jeśli chcecie zaryzykować i zawalczyć o ten kod, to załączcie screenshot z Waszą postacią z The Division oraz opiszcie jakąś przygodę.

Macie czas do północy w środę 6 kwietnia, a po tym czasie wybiorę jedną osobę, której wyślę ten kod.