Allods Team oraz My.com ogłosili w dnu wczorajszym, że już 1 czerwca premierę będzie mieć kolejna duża aktualizacja w Skyforge – Cybernetyczny Alians.

Aktualizacja ta zbalansuje klasy, zmieni niektóre funkcje oraz doda nową zawartość do gry:

  • Towarzysze –  Flavius, jedna z głównych postaci w Skyforge i Mentor Bogów odkrył, jakie korzyści mogą dać graczom jego cybernetyczne narzędzia i właśnie dlatego do gry zawitają długo oczekiwane roboty, które będą wspierać graczy w walce oraz towarzyszyć im w najmroczniejszych czasach.
  • Akonita’s Avatar – Gracze będą mogli stawić czoła awatarowi Akonity, bogini Gorgonidów, ćwicząc umiejętności w holograficznej walce, po to aby przygotować się na jej przybycie w przyszłej Inwazji.
  • Udoskonalenie ekwipunku – Poprawa systemu boosterów.
  • Zbalansowanie klas – Poprawa umiejętności Łucznika, Wiedźmy, Mnicha, Zabójcy i innych.
  • D2 Distortion – Zniekształcenia serii D (D-Series Distortions) rzucą graczy w wir walki przeciwko krwiożerczej rasie Frenzied Carrions – jednych z najniebezpieczniejszych wrogów w Skyforge.

Dodatkowo na życzenie wielu graczy udostępniono na YouTube ścieżkę dźwiękową Skyforge. Kompozytorzy tacy jak Mikhail Kotov, Dmitry Silant’ev, Pavel Prihozhay, Sergey Asbel i Dmitry Selipanov, stworzyli ponad 200 utworów, podkreślających atmosferę tytułu i współgrających z tempem rozgrywki.