W grze mobilnej „Bagra” (czyli „krowa”) zadaniem graczy jest obronić stado wirtualnych krów przed UFO, a jednocześnie używając latających spodków kraść bydło od innych graczy.

I może nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie nagroda za zajęcie pierwszego miejsca. Podczas gdy większość gier Free-to-Play jako nagrody oferuje walutę w grze, czy też czas premium, tunezyjskie studio Digital Mania, twórca „Bagra”, ufundowało prawdziwą krowę dla osoby, która zdobędzie najlepszy wynik.

Zwycięzca, mieszkaniec Tunezji, od niedawna jest dumnym posiadaczem biało-czarnej krowy Pamela. Jeśli chodzi o główną nagrodę to zwycięzca mógł wybrać jedną z trzech opcji: wziąć żywą krowę, przekazać ją na cele charytatywne lub też przerobić ją na kotlety. Na szczęście dla Pameli nowy właściciel zdecydował się na pierwszą opcję i przetransportował ją do swojego domu na tyle pół-ciężarówki. Zważywszy na to, że zwycięzca okazał się specjalistą w ochronie i kradzieży wirtualnych krów, to zakładam, że Pamela będzie bezpieczna.

Gracze, którzy zajęli niższe lokaty otrzymali telefony oraz komputery.

Okazuje się, że konkurs ten był tak popularny, że do wygrania jest kolejna krowa – Brigitte.

I jak Wam się podoba taka nagroda?