Strona WildStar na Steam jest już dostępna, a to oznacza, że czas najwyższy dodać tą grę do Waszej listy życzeń.

Niestety, do tej pory nie wiadomo kiedy oficjalnie będzie ona mieć premierę na tej platformie. Podobno nastąpić to ma już niedługo – tyle przynajmniej zdradziła ekipa WildStar podczas ostatniego streamu poświęconemu tej grze.

Zgodnie z oficjalnymi informacjami gracze, którzy już mają WildStar na dysku, będą musli ściągnąć go ponownie poprzez Steam, po czym połączyć swoje konto NC. Jeśli posiadacie kilka kont, to niestety będziecie mogli połączyć tylko jedno z nich. Logując się do gry przez Steam dołączycie do istniejących serwerów, więc nadal będziecie mogli grać ze swoimi znajomymi. Niestety, a może to i dobrze, w momencie premiery na Steam, NCSoft nie planuje uruchomienia dodatkowych serwerów WildStar.

Ale to nie koniec ciekawostek.

Jak bardzo denerwują Was ograniczenia dotyczące klas i ras? Mnie osobiście dość mocno. Nie do końca rozumiem sensu ich wprowadzania, skoro nawet MMO wydane kilkanaście lat temu takowych nie mają. Niestety – WildStar ma takie ograniczenia, ale zostanie to już niedługo delikatnie zmienione.

Już jakiś czas temu devsi pytali się graczy, jakie inne połączenia rasowo-klasowe, poza tymi już istniejącymi, chcieliby zobaczyć. Jak można się domyślić odpowiedzi było wiele i być może kiedyś w przyszłości doczekamy się Chua Stalkera, a na razie będziecie musieli zadowolić się Chua Warriorem oraz Aurin Engineer.

20160506_wildstar_chua-warrior

20160506-wildstar_aurn-enginieer