Gracze The Elder Scrolls Online z pewnością będą zachwyceni najnowszą funkcją, która dodana zostanie w przyszłym tygodniu do gry.

Podczas gdy większość gier wprowadza różnego rodzaju RNG boxy, gracze The Elder Scrolls Online otrzymają unikalne „Osobowości” dla swoich postaci, czyli zestawy nowych emotek. Pierwszy z zestawów – Asasyn, pojawi się wraz z rozszerzeniem Mroczne Bractwo.

Podobnie jak i w przypadku poprzednich rozszerzeń, osoby które zakupią Mroczne Bractwo, jak i te co mają dostęp przez subskrypcje ESO Plus, otrzymają wyjątkową nagrodę. Kiedy po raz pierwszy postawicie swoją stopę na Złotym Wybrzeżu, zostaniecie nagrodzeni osobowością Asasyna. Osobowości te (personalities)  to nowa funkcja, która zmienia sposób w jaki Wasza postać stoi, chodzi, a nawet wykonuje pewne emotki. Będziecie w stanie dopasować osobowość do Waszego ulubionego kostiumu, skórek, czy nawet nakryć głowy aby wszystkie te rzeczy mogły być aktywne jednocześnie.

Zapowiada się, że kolejne osobowości będą równie ciekawe, gdyż na serwerze testowym gracze TESO znaleźli w plikach odniesienia do Maniak, Pijak i Goblin.

Powiem Wam, że bardzo podoba mi się ten pomysł. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że subskrypcja w The Elder Scrolls Online oferuje zdecydowanie najlepsze bonusy, porównując je do subskrypcji z innych gier.