Jesteście podekscytowani najnowszą produkcją studia Battlestate Games  – strzelanką Escape from Trakov?

Jeśli tak, to z pewnością ucieszy Was informacja o tym, że rozpoczęcie zamkniętych Alpha testów tej gry zapowiedziane zostało na 4 sierpnia.

Drodzy przyjaciele, dzisiaj przeprowadziliśmy ostateczna analizę rozpoczęcia spodziewanych alpha testów Escape from Tarkov i jesteśmy gotowi, by ujawnić Wam datę premiery.

Najważniejszym punktem w fazie wczesnych testów jest solidna podstawa, która dodana zostanie w ciągu najbliższych dni do gry i ostatecznie służyć będzie jako stabilny fundament dla Escape from Tarkov.

Uruchomienie dostępu do wersji, którą mamy obecnie, w naszej opinie nie służy żadnemu celowi. Alpha testy powinny nie tylko dopracowywać projekt i dodawać nową zawartość, ale także balansować i ulepszać mechanikę gry. To właśnie dlatego utworzyliśmy całkowicie jasną wizję tego, co powinno zostać objęte alpha testami – wersja gry, w której wspólnie popracujemy nad tymi zadaniami!

Niniejszym ogłaszamy, że rozpoczęcie alpha testów Escape from Tarkov zaplanowane zostało na 4 sierpnia. W czasie jaki został do dnia premiery, podczas streamów i w filmach, mamy zamiar ujawnić kilka nowych funkcji gry.

Niestety na tą chwile nie wiadomo, czy dostęp do zamkniętych Alpha testów zarezerwowany zostanie tylko dla osób, które zakupią odpowiednie pakiety fundatora, czy też szansę na mają także osoby, które zapisały się do Alpha testów na stronie gry.