Landmark – jedni kochają tą grę, a inni czują się zawiedzeni. Jedno jest pewne – w grze tej można wybudować praktycznie wszystko o czym pomyślicie.

Począwszy od zamieszkałych jaskiń, poprzez zamki, aż po futurystyczne miasta. Tutaj nie ma ograniczeń związanych ze stylem – no chyba, że chodzi o wygląd postaci. Na tą chwilę wszystkie postacie wyglądają podobnie. Owszem – jest do wyboru kilka fryzur oraz ewentualnych kształtów twarzy, oczu i kilka innych detali, które można zmienić, ale nadal będzie to człowiek.

I właśnie to ma się zmienić, bo już pod koniec tego tygodnia, do Landmarka wprowadzona zostanie specjalna paczka, dzięki której postacie graczy będą mogły stać się postaciami prosto z bajek Fantasy.

Fantasy Parlor Pack zawierać będzie w sobie cztery nowe typy twarzy dla każdej z płci, dodatkowe odcienie skóry oraz kształty oczu. Po jej zakupieniu gracze będą mogli zmienić wygląd swoich postaci i wyglądać na przykład tak:

20160627_landmark-fantasy-pack

Nie wiem czemu, ale mam takie wrażenie, że coraz więcej rzeczy stworzonych dla EverQuest Next zawita do Landmark i z pewnością, za zdecydowaną większość z nich trzeba będzie zapłacić. W końcu DBG musi odzyskać chociaż mały ułamek zainwestowanych w ta grę pieniędzy – prawda?

Jak Wam się podobają te nowe alternatywne wyglądy dla postaci? Kupicie paczkę?