Revelation Online jest naprawdę popularnym MMORPG w Chinach, czyli w miejscu gdzie powstał ten tytuł. Jest to gra w której postacie mogą latać, używać latających wierzchowców, a do tego ma przepięknie wyglądający olbrzymi świat!

Od stycznia 2015 gra ta jest w fazie otwartych beta testów w tamtym rejonie, a w dniu dzisiejszym ogłoszono, że już niedługo dostępna będzie na Zachodzie! Gra stworzona została przez studio NetEase, drugiej co do wielkości firmy tworzącej gry komputerowe w Chinach i oficjalnego operatora tytułów od Blizzard Entertainment w tym regionie. W naszym rejonie wydawcą tej gry zostanie My.com, wydawca takich tytułów jak Skyforge, czy Armored Warfare.

Powiem Wam, że jestem super podekscytowana ta informacją, gdyż obserwuje ten tytuł od 2014 roku i może do tej pory nie wspominałam o tej grze, ale tylko dlatego, że nie sądziłam iż kiedykolwiek wydana zostanie na Zachodzie. Myliłam się i bardzo się z tego cieszę. Gra z pewnością będzie warta wypróbowania 🙂

Revelation Online to zupełnie nowy rodzaj rozgrywki z gatunku MMO. Zanurz się w zapierającej dech przygodzie, odkryj pradawne tajemnice, poznaj tętniący życiem świat Nuanor i doświadcz pełnej swobody poruszania się po nim. Zdobądź najwyższe szczyty dzięki wytresowanym latającym wierzchowcom i zanurz się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy.
Twoim zadaniem będzie rozwikłanie tajemnicy pewnego artefaktu. W drodze do poznania prawdy czekają cię zarówno samotne przygody, jak i fascynujące zadania grupowe oraz mnóstwo lochów do odkrycia. Wraz ze sprzymierzeńcami będziesz walczyć przeciwko bossom w rajdach dla 20 graczy, a podróżując do baśniowych miejsc poznasz nowych przyjaciół i staniesz przed nowymi przygodami.
W trybach rywalizacji można łączyć się w grupy i wspólnie przemierzać przestworza lub walczyć przeciwko sobie. Dynamiczny system walki dostarcza solidnej rozrywki PvP zarówno graczom początkującym, jak i zaawansowanym. Wyzwania obejmują małe potyczki na arenie, epickie oblężenia zamków oraz wojny angażujące jednocześnie setki graczy z różnych serwerów. Rywalizacja w Revelation Online nie ma ograniczeń.
A oto co oferować będzie ten tytuł:
 • Bardzo rozbudowany system personalizacji wyglądu postaci;
 • Olbrzymia ilość kostiumów;
 • Latanie i mnóstwo wierzchowców;
 • Klasy nie są zablokowane za rasami, chociaż jest kilka restrykcji: Light Blader, Elemantalist, Summoner, Paladin, Gunslinger, Magician;
 • Trzy systemy do walki do wyboru: tab-target, akcji lub pośredni;
 • Rozbudowany system umiejętności;
 • Jeden wielki i przepięknie wyglądający, otwarty świat;
 • Zamki do zdobycia przez gildie – niektóre z nich położone pod wodą, a nawet latający!
 • Walki PvP pomiędzy gildiami;
 • Zaawansowany system społeczny, pozwalający na rozwój stosunków ze sprzymierzeńcami;
 • Rozbudowany system gildii, które mogą posiadać własne zamki i prowadzić wojny z innymi gildiami nawet z innych serwerów!
 • Rajdy na bossy;
 • Mnóstwo PvP w różnych trybach, nawet to setek graczy jednocześnie;

Zgodnie ze słowami Yury Maslikowa, dyrektora wydawczego My.com, gracze mogą już teraz rejestrować się do zamkniętych beta testów Revelation Online. Które mają być dostępne już jesienią!  Gra dostępna będzie w języku angielskim, niemieckim i francuskim, a do tego My.com postara się także uzupełnić grę o elementy ważne dla graczy na Zachodzie, tak aby jak najlepiej spełnić ich oczekiwania.

I jak Wam się podoba ten tytuł? Bo mnie bardzo i z pewnością częściej zobaczycie na Babagra.pl informacje dotyczące tej gry 🙂