Ekipa Trion chyba zdała sobie sprawę z tego, że gracze ArcheAge są spragnieni informacji dotyczących olbrzymich zmian jakie spodziewane są w aktualizacji 3.0 i dlatego też postanowili zmienić swoje podejście.

Jeszcze do niedawna Trion nie informował o aktualizacjach jakie trafiają do koreańskiej wersji gry, ale zgodnie ze słowami Celestraty, tym razem gracze będą informowani na bieżąco. A zapowiada się, że będzie to największa aktualizacja od premiery ArcheAge wprowadzająca do gry nie tylko nowe strefy, rasy, ale i specjalne umiejętności oraz bossy rajdowe.

Tymczasem zerknijcie sobie na pierwszy zwiastun tej aktualizacji, który wygląda dość interesująco.

Końcowe słowa Orchidny to „Wróciłam„…

Dla osób ciekawych historii tego, jak ukochana przez wszystkich delikatna Orchidna stała się Boginią Nienawiści i Zdrady, oto wersja skrócona:

Pośrodku Aurorii jest wielki krater, a na jego dnie znajduje się brama do zaświatów – ogrodu początków magii. Strzeże go specjalny Tron, który więzi strażnika, ale w zamian daje mu wieczne życie. Zadaniem strażnika jest nie tylko nie pozwolić wejść do zaświatów mieszkańcom Erenor, ale i nie pozwolić aby demony zamieszkujące to miejsce wydostały się na zewnątrz.

Do tronu przywiązana była wróżka, ale Orchidna niechcący ją wypuściła i musiała zająć jej miejsce stając się kolejnym opiekunem bramy. Kyrios i inne osoby z drużyny biorącej udział w wyprawie do zaświatów, obiecali, że wrócą aby ja uwolnić, ale wchodząc co zaświatów zginęli. Ich dusze połączyły się z resztkami dusz bogów, dzięki czemu odrodzili się oni po tysiącu lat jako bohaterowi posiadające super moce. I jak to w bajkach bywa, mając takie moce zaczęli rządzić i wprowadzać swój porządek niszcząc Aurorię oraz zapominając o uwięzionej Orchidnie.

Przez cały ten czas, Orchidna siedziała na swym tronie czekając na wybawców i słuchała słodkich szeptów uwięzionych w zaświatach demonów.

Wygląda na to, że w końcu demony przekonały ją do swoich racji i opuszczając tron, niewinna Orchidna zamieniła się w Boginię Nienawiści oraz Zemsty.