W czasie trwającej konferencji E3, twórcy The Elder Scrolls Online – studio Zenimax, zapowiedziało, że w przeciągu kolejnego roku gracze zobaczą co najmniej trzy kolejne rozszerzenia.

Pierwsze z nich, które wprowadzone ma zostać już w sierpniu, wprowadzi do gry Instancje związane z rasą Argonian oraz Salon Fryzjerski, czyli możliwość zmiany wyglądu postaci.

Można zgadywać, że drugie z kolei związane będzie z wprowadzeniem One Tamriel, natomiast na początek 2017 roku zapowiedziano housing.

TESO_20160614_domek

Musze powiedzieć, że gra ta podoba mi się coraz bardziej, a do tego w końcu namówiłam do zagrania w TESO dziadka Twardzielka – osobę, z którą grałam przez wiele lat w EverQuest 2 i za którą potwornie tęskniłam. Poza tym okazało się, że w TESO gra także inny zaginiony bohater EQ2 – Eligor. Doliczając do tego kolejnych starych wyjadaczy EQ2 – Anska, Stuka Puka oraz Lamorę, który też niedługo zawita (jak tylko skończy nowe rozszerzenie do Wiedźmina) oraz wszystkie wspaniałe osoby, które dołączyły już do gildii, wygląda na to, że niedługo odbudujemy potęgę Pospolitego Ruszenia!

A potem podbijemy świat Tamriel!

A tymczasem czekamy na kolejnych chętnych, którzy chcieliby zagrać w The Elder Scrolls Online. O ile nie mogę obiecać, że będziecie się dobrze bawić, bo to zależy tylko od Was, to mogę Was zapewnić o doborowym towarzystwie jakie napotkacie w Pospolitym Ruszeniu.

Czekamy 🙂

TESO_20160613_pociag

P.S. Zapraszam też na Discord – jeśli potrzebujecie linka, to dajcie znać (najlepiej ściągnąć ta aplikację aby móc ustawić opcje).