W dniu dzisiejszym na serwery ArcheAge trafił Hotfix i niestety, jak to w przypadku Hotfixów bywa, nie zostały podane notki z nim związane.

Jedno jest pewne – TRION na prośbę graczy zdecydował się dodać Superior Ascension Crystal jako nagrodę, że ukończenie pierwszych trzech eventowych „kontraktów od Daru„. Stało się tak dlatego, iż gracze wykazali, że jest praktycznie niemożliwe, aby do 28 czerwca zdobyć 40 superior kryształów potrzebnych do przekształcenia czasowego wierzchowca z MarketPlaca na wersję stałą.

Mogąc teraz zdobyć przynajmniej 4 superior kryształy na dzień (nie liczę zabicia Anthalona i Red Dragona) wygląda na to, że gracze mają szansę aby móc zdobyć wymarzonego wierzchowca. Przynajmniej wyglądało, bo niestety sytuacja nieco się skomplikowała. Okazało się bowiem, że podana przez TRION data zakończenia eventów w dniu 28 czerwca jest błędna i niestety zakończą się one znacznie wcześniej. Tak naprawdę to już za 7 dni – 15 czerwca… A to niestety znowu stawia pod znakiem zapytania możliwość zdobycia odpowiedniej ilości superior kryształów, ale i także innych nagród.

No cóż, błąd został odkryty dzisiaj w nocy, więc z pewnością Was poinformuję, czy Trion będzie próbował jakoś zrekompensować graczom ten błąd.

A tymczasem… w dalekiej Korei, zapowiedziano zapowiedź aktualizacji 3.0! Pierwsze informacje na temat tej aktualizacji podane zostaną 13 lipca, co oznacza, że powinna ona trafic na serwery koreańskie w sierpniu. Nieoficjalnie mówi się o nowych rasach, zonach oraz sprzęcie na poziomie Erenor.

A co Wy macie nadzieję zobaczyć w aktualizacji 3.0?

archeage-kr-3-0