Panie i Panowie, członkowie, jaki i nie-członkowie gildii Pospolite Ruszenie w The Elder Scrolls Online, oto mam przyjemność zaprosić Was na wieczór pełen rozrywki.

Chciałabym Wam wszystkim podziękować za to, że jesteście i dlatego też mam nadzieję, że znajdziecie odrobinę czasu dziś wieczorem aby ze mną zagrać w The Elder Scrolls Online. Spotkajmy się dzisiaj (piątek) o godzinie 21:00 w grze, jak i na Discord (nieobowiązkowe jak ktoś nie może), gdzie będziemy mogli sobie pogadać i swobodnie poplotkować. Jeśli chodzi o grę, to spotykamy się w Daggerfall przy fontannie.

Plan mamy bardzo napięty. Po pierwsze to trzeba w końcu utworzyć porządny pociąg… Nie oszukujmy się – trzy krzesła pociągu nie czynią, chociaż zabawa była przednia 🙂

TESO-pociag

Po drugie, to musimy przetestować wszystkie tańce dostępne w tej grze, a jest ich naprawdę sporo!

TESO_dance-crab

Po trzecie to do tańca potrzebni są muzykanci, a to oznacza, że nasza gildiowa orkiestra będzie musiała troszkę poćwiczyć.

Wiedzieliście, że lista emotek dostępnych w The Elder Scrolls Online, jest tak długa, że może nam nie starczyć czasu na wypróbowanie ich wszystkich? Nie martwcie się – mam dla Was ściągę 🙂

TESO-emotki

A na koniec udamy się na przeklęty most na wyspie Stros M’Kai i zobaczymy, kto pokona go jaki pierwszy 🙂

TESO_20160213_most-2

No to co? Dołączycie do zabawy?