Już w przyszłym tygodniu, a dokładnie to 1 sierpnia, na serwery The Elder Scrolls Online trafi kolejne rozszerzenie, które wprowadzi nie tylko dwie nowe instancje grupowe, ale i możliwość zmiany wyglądu, nazwy oraz rasy postaci.

Nie będzie to duże rozszerzenie, ale funkcje jakie doda ono do gry są z pewnością od dawna oczekiwane przez graczy. O nowym bonusie dla subskrybentów – farbowaniu kostiumów, już pisałam, ale czas przyjrzeć się innym możliwościom pozwalającym na zmianę wyglądu postaci, jakie już niedługo pojawią się w grze. Warto pamiętać o tym, że subskrybent tej gry otrzymuje 1500 koron każdego miesiąca, więc devsi dodają jak najwięcej nowości do sklepu, aby gracze mieli na co wydawać te pieniądze.

Począwszy od 1 sierpnia gracze w wersji na PC będą mogli zakupić:

  • Token pozwalający na zmianę wyglądu postaci, a co za tym idzie fryzury, dodatków, tatuaży, koloru oczu, wieku, kształtu figury postaci, głosu oraz płci. Koszt: 1000 koron
  • Token umożliwiający zmianę rasy (oraz wyglądu postaci). Osoby, które mają pakiet Explorer mogą wybrać dowolną rasę, natomiast reszta kont ograniczona jest do ras należących do danej frakcji. Koszt: 3000 koron
  • Zmiana nazwy postaci. Koszt: 2500 koron
  • Wiele nowych fryzur, dodatków i tatuaży, których lista będzie uzupełniana i ich cena zaczyna się od 200 koron za sztukę.

Oprócz tego twórcy The Elder Scrolls Online zapowiedzieli, że w momencie premiery rozszerzenia Shadow of the Hist, w sklepie pojawią się także specjalne pakiety pozwalające na zakup wszystkich 90 fryzur oraz innych dodatków, dzięki czemu gracz będzie mógł zmieniać wygląd postaci w dowolnym momencie.

No cóż, chyba nadszedł czas aby stworzyć bardziej morderczy wygląd mojej postaci 🙂

A co Wy myślicie o tych funkcjach? Macie w planach z nich skorzystać?