Już niedługo gracze z Europy, dzięki firmie My.com będą mieli okazje zagrać w Revelation Online, a tymczasem chińskie studio NetEase, które stworzyło ten tytuł, poinformowało o trwających pracach nad innym tytułem.

Nowe MMO zwać się ma Twilight Spirits i jest bardzo podobne do wcześniejszego Revelation. Gra ta powstaje na silniku Nirvana i przez ostatnie 3 lata pracował nad nią 100-osobowy zespół developerów.

2016_chinajoy-netease-twilight-spirits

W trakcie prezentacji na ChinaJoy 2016 ujawniono, że w momencie premiery gry do dyspozycji graczy oddanych zostanie osiem klas. Prócz walki opartej na systemie „non-target”, gra ta wyróżniać ma także mechanika „Smoczych Momentów” – kiedy gracz zrobi udany unik przed atakiem przeciwnika, nastąpi spowolnienie czasu, dzięki czemu przez krótka chwilę postać będzie praktycznie niezniszczalna i zadawać będzie o wiele większe obrażenia. Warto zaznaczyć, że mechanika ta nie będzie dostępna w czasie walk PvP.

Na tą chwilę nie wiadomo, czy gra ta zostanie skierowana także do graczy na Zachodzie, ale zważywszy że NetEase pragnie zwiększyć swój udział na naszym rynku – jest to bardzo możliwe.

Oto kilka filmów z China Joy prezentujących tę grę: