Ruszyły targi Gamescom 2016 w Kolonii, więc jak sie można było spodziewać mamy olbrzymi wysyp zwiastunów gier. Oto te najciekawsze.

Battlefield 1

Cóż mogę powiedzieć – może i wygląda fajnie, ale to nie jest gra w moim typie. I jeśli planujecie ją zakupić, to upewnijcie się, że rzeczywiście kupujecie grę, a nie figurki i inne pierdołki. Dlaczego? Bo być może niestety EA zapoczątkowało właśnie nową modę: sprzedaż edycji kolekcjonerskiej za jedyne 130$ bez dostępu gry. A wiadomo jak to jest w branży gier – wystarczy, że jeden wydawca coś takiego zrobi i reszta już podążą tym śladem…

 

The Surge

Nowa tytuł sci-fi RPG, który oferować ma innowacyjną mechanikę walki, pozwalającą na celowanie w wybrane części ciała przeciwnika. Dodatkowo gracze będą mogli zbierać surowce i tworzyć własne przedmioty. Poniżej 14 minut rozgrywki.

 

Gears of War 4

Pokazano 10 minutowy fragment kampanii fabularnej oraz ujawniono wymagania sprzętowe.

 

GoW4-spec

Metal Gear

Kolejna odsłona kultowego dla niektórych graczy Metal Gear – tym razem z dopiskiem Survive. Jak się można domyślać, gra ta będzie pełna zombie i innych nieumarlaków, a to wszystko osadzone w alternatywnej linii czasowej.

 

Get Even

To polski thiller tworzony przez studio The Farm 51, którą to po raz pierwszy zaprezentowano jeszcze w 2013 roku, a obecnie premierę tej gry zaplanowano na 2017 rok.

 

Sniper: Ghost Warrior 3

Kolejna polska produkcja – tym razem snajperska strzelanka, która to niby zaliczona została do grona gier AAA, czyli wysokobudżetowych, gdyż na jej produkcje oraz marketing wydano już ponad 60 milionów złotych! Czy kasa się zwróci?

 

 

Pierwsza seria zwiastunów za nami, ale to nadal nie koniec 🙂