Nie powiem Wam jaką ilośc zakładek mam otworzonych w przeglądarce, a na każdej jakiś zwiastun zaprezentowany w czasie zakończonych targów Gamescom 2016.

Kilka dni temu zamieściłam pierwszą partię najciekawszych zwiastunów, więc teraz czas na kolejną serię.

Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Ward zaprezentowało zwiastun trybu Zombies in Spaceland, którego to akcja umiejscowiona została w szalonych latach 80-tych. Śmieszny ten zwiastun i tyle 🙂

Yesterday Origins

Gracze wcielą się w parę prowadzącą paryski sklep z antykami. Właściciele owegoż sklepu: John yesterday i Pauline Petit, staja się nieśmiertelni, jednakże jakimś cudem John traci pamięć. Cała gra to poszukiwanie utraconych wspomnień. Może być fajna gra.

Destiny

Och Destiny, dlaczegoż nie ma Ciebie w wersji na PC? Bungie zaprezentowało dokument, w którym pokazano jak powstaje dodatek Destiny: Rise of Iron zapowiedziany na 20 września.

Evolve Stage 2

Niczym feniks z popiołów – tak właśnie podniosło się Evolve, gdy Turtle Rock Studio zdecydowało się zmienić model biznesowy na F2P. Bardzo ciekawa asymetryczna strzelanka: 1 potwór kontra drużyna łowców. Gra dostępna na Steam.

Dishonored 2

Nowy zwiastun tej gry skupiony jest na Emily Kaldwin i muszę powiedzieć, że fajnie to wygląda 🙂

Prey

Kolejny tytuł Bethesdy – strzelanka z elementami psychologicznego horroru, a wszystko to w klimatach sci-fi.

Hybrid Wars

Izometryczna gra akcji tworzona przez WG Labs.Gracze będą mogli kontrolować bombowce, mechy, helikoptery, czołgi i łodzie, a wszystko po to by siać ogólne spustoszenie w ośmiu dostępnych kampaniach.

W 2060 roku ludzkość znajduje się na progu drugiej rewolucji technologicznej. Ziemię oplątały sieci informatyczne, energetyczne i transportowe oglądane z orbity przez tysiące elektrycznych oczu. Rozległe miasta, ogromne kosmodromy i równie wielkie kompleksy wojskowe zostały zdominowane przez mechy o sztucznej inteligencji, czołgi, helikoptery i łodzie podwodne, które opanowały lądy, morza i niebo. Podczas gdy korporacje nadal kontrolują świat, ich siła zaczyna maleć.

 

 

GWENT

No i na koniec polski akcent – o tym jak tworzono zwiastun Wiedźminowskiej karcianki 🙂