Jeśli do tej pory nie mieliście szansy wypróbować zaczarowanego świata Landmarka, to teraz już możecie.

https://www.youtube.com/watch?v=D6KHxZxvFGg

 

Mimo, iż po ogłoszeniu przez DayBreak Games Company, zakończenia prac nad EverQuest Next, chyba niewiele osób wierzyło w to, że Landmark kiedykolwiek zostanie wydany, to jednak ku ich, jak i mojemu zaskoczeniu, tak się stało. Nie było jednak zaskoczeniem, że czerwcowa premiera tej gry spotkała się  olbrzymią nienawiścią ze strony sprej ilości osób, które zwiedzione zapowiedziami Smedleya, zdecydowały się na zakup Pakietów Założycielskich mających w przyszłości umożliwić dostęp do EverQuest Next. Tym bardziej, że pierwotnie gra ta miała być Free-2-Play, a ostatecznie wystartowała jako tytuł Buy-2-Play. Liczba negatywnych komentarzy na Steam jest olbrzymia…

NPC w Landmark mogą rozmawiać!

No cóż, życie musi toczyć się dalej i od dnia premiery prócz kilku, wynikłych po drodze problemów technicznych, gra ta jest regularnie aktualizowana, wprowadzając coraz to nowe funkcje umożliwiające graczom na tworzenie własnych historii. Ostatnia aktualizacja pozwala graczom między innymi na zmianę ilość życia oraz obrażeń zadawanych przez stworzenie znajdujące się na terenie działki, dodała skrzynki z nagrodami oraz uruchomiła 10-dniowy trail.

Aby móc wykorzystać 10-dniowy trial, należy zalogować się na stronie głównej gry, wybrać z menu opcję „Enter Activation Code” i wpisać w pole: LandmarkTrial.

landmark-trial-1

landmark-trial-2

landmark-trial-3

10-dniowy trail można wykorzystać na nowym koncie, jak i tym istniejącym, i zaczyna się od razu po zakończeniu powyższych czynności. Trzeba pamiętać jednak o tym, że przysługuje tylko jeden trial na konto. Po tym czasie, jesli będziecie chcieli kontynuować grę w Landmark, to musicie zakupić grę na Steam.

No to kto z Was jest chętny na wypróbowanie tej gry?