Po prawie dwóch latach od premiery ArcheAge, do gry w końcu wprowadzono podział harmonogramu eventów na dwa regiony: europejski i amerykański, oraz kilka innych zmian.

Zacznijmy od tego, że wczorajsza aktualizacja gry, po raz kolejny wprowadziła na serwery Live problematyczne kolejkowanie oraz koreańskie wersje niektórych umiejętności klasowych (Triple Slash, Endless Arrows, Rapid Strikes, Mana Stars). I wygląda na to, że ekipe ArcheAge w końcu udało się osiągnąć zamierzony cel, gdyż spora ilość graczy jest zachwycona tą zmianą. Niestety, na tą chwilę nie ma możliwości wyłączyć funkcji kolejkowania umiejetności, ale jest to coś nad czym pracuje ekipa Triona.

Oprócz tego do gry trafiły dwa nowe eventy:

  • Złap tokeny na wyspie Mirage
    • Po 10 minutach od zalogowania gracz otrzyma specjalna wędkę, na którą będzie mógł łapac tokeny na wyspie. Za 25 tokenów można otrzymać jedną z nagród: Lunarite, Point Fragment, Merit Badge, Warrior’s Medal, Mysterious Garden Powder, Regrade Charm lub super rzadką nagrodę Full Kit: Tidal Bungalow.
  • Nowi wrogowie na Mistmerrow
    • Do gry powrócił zamaskowany Daru, który oferuje dwa nowe questy na zabicie wrogów w Mistmerrow: bossa Kaduum oraz małych Czerwonych Smoków, które to pojawiają się po zabiciu tegoż bossa. W zamian gracze mogą otrzymać Merit Badge, Honor oraz Brave hero Tokeny, które to mogą zostać wymienione na Duun’s Blessing lub Bound Serendipity Stone.

Dobrej zabawy!

archeage-blog10