Powiem Wam, że kiedy w 2013 roku po raz pierwszy usłyszałam o Destiny, to zakochałam się w tej grze. Jej wygląd, klimat, postacie – to wszystko wyglądało wówczas idealnie. Prawie. Bo potem okazało się, że gra ta wyjdzie tylko na konsole i mój zapał opadł 🙁

Dwa lata po premierze Destiny na konsole, okazuje się, że jest nadzieja na przyszłość. Liczne plotki, które pojawiły się w ostatnim tygodniu, mówią o tym, że trwają prace nad Desetiny 2 i gra ta będzie dostępna na PC!

Yupi!

Chcecie więcej plotek? Proszę bardzo.

Podobno prace nad pierwszą wersją Destiny 2 zostały anulowane, gdyż gra ta była zbyt podobna do Destiny. Osoby, które zdecydują się na zakup kolejnej części, mają poczuć iż jest to zupełnie inny tytuł. Oprócz tego Bungie ma zamiar wprowadzić zupełnie nowy system zwany „play spaces”, dzięki któremu gracze będą mogli angażować się w różnego rodzaju aktywności bez konieczności wychodzenia do menu gry.

Jak można się tego spodziewać, zaplanowano także zmiany w fabule gry, a główny nacisk położony zostanie na Cabal i Saturn, który to ma być największym miejscem grywalnym dostępnym dla graczy. Gracze mogą spodziewać się także nowych ras, frakcji oraz przeciwników, a do tego Studio Bungie ma w planach częstsze aktualizacje, w przeciwieństwie do co-rocznych rozszerzeń jakie widzimy w Destiny.

No i co myślicie o tych plotkach? Mam nadzieję, iż okażą się one prawdą 🙂

Destiny kosmiczna magia