W trakcie trwających targów PAX West ekipa Trion ujawniła kilka szczegółów dotyczących ArcheAge, które mogą Was zainteresować.

Zacznijmy od tego, że już za dwa tygodnie ArcheAge obchodził będzie swoje drugie urodzinki i w związku z tym gracze mogą spodziewać się dużej ilość eventów, a jedną z nagród będzie Seabug mount. W tym samym czasie uruchomiony zostanie po raz kolejny promocja Welcome Back, mająca zachęcić graczy do powrotu. Pamiętajcie, że do tej pory osoby, które logowały się w przeciągu ostatnich 30 dni od uruchomienia promocji, otrzymywały lepsze nagrody.

Wrześniowa aktualizacja ma także dodać możliwość budowania zamków na Exeloch i Sungold Fields.

Aktualizacja 3.0, nazwana przez Trion Revelation, zapowiedziana została na grudzień. Wraz z nią do gry trafią dwie nowe rasy, sześć nowych zon, zdolności Abyssal (koniec z nazywaniem ich Hatred) oraz mnóstwo innych zmian.

Wszystko co powinniście wiedzieć o ArcheAge 3.0

W tym samym czasie uruchomione zostaną także dwa nowe serwery ArcheAge – dostępne TYLKO dla zupełnie nowych kont. Dlaczego nowe konta? Po to aby gracze nie mogli korzystać nagromadzonego labora i punktów lojalnościowych. Trion ma nadzieję, że w ten sposób odwzorowana zostania ta po-premierową gorączka i ekscytacja, jaka panowała dwa lata temu. Wiem, że niektórzy z Polaków, którzy zakończyli już swoja przygodę w ArcheAge, planują powrócić, aby po raz kolejny spróbować podbić ten świat. A Wy?

W planach ekipy ArcheAge jest aby dodać terytorium Reedwind, wraz z wielkim latającym bossem, w styczniu 2017.

To co o tym myślicie o planie uruchomienia kolejnych serwerów?