My.com, wydawca Revelation Online na Zachodzie, ujawnił dzisiaj kolejne szczegóły związane z tą grą, a dotyczące wyzwań czekających na graczy oraz członków ich gildii.

W opartym na fabule trybie PvE, gracze będą mogli udać się do miejsc, w których zawsze znajdą kogoś, z kim mogą wspólnie zagłębić się w całe mnóstwo dostępnych w grze lochów oraz stawić czoła wyzwaniom oraz Bossom. Wyzwania czekają zarówno na graczy preferujących granie solo, jak i na grupy pięcio- oraz dziesięcioosobowe.

 

Na maksymalnym poziomie trudności, aż do 20 graczy sprawdzi swoje taktyczne umiejętności i będzie miało szansę na zdobycie epickiego wyposażenia, stawiając czoła Bossom w kilkufazowych rajdach. W mrocznych zakamarkach Nuanor czyhają bowiem na nich legendarne bestie.

Oto jak wygląda świat w Revelation Online

Revelation Online to zapierający dech w piersi tytuł z gatunku gier MMO. Juz niedługo, gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Doświadczą przy tym zupełnej wolności dzięki latającym wierzchowcom, zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy.