Zachodni wydawca Revelation Online kontynuuje przedstawianie historii związanych z kolejnymi klasa, jakie będą mieć do wyboru gracze.

Na kolejnym, drugim już filmie z serii, ujawniono co kryje się za ponurym wyglądem okultysty i w jaki sposób klasa ta łączy w sobie moc ciemności i światła. Okultysta na zmianę używa ciemnych mocy do atakowania z dystansu i światła do leczenia oraz wzmacniania sojuszników. Kosa, którą dzierży okultysta, może dowolnie przełączać się pomiędzy oboma trybami, a każdy z nich powoduje inne animacje jej użycia.

 

Pozostałe 5 klas w Revelation Online to:

  • Blademaster:  Jako druga linia obrony i specjalista od walki w zwarciu, zadaje obrażenia za pomocą bliźniaczych ostrzy i jest mistrzem ucieczki, co pozwala mu na przebijanie się przez fale wrogów. Podatny na ataki dystansowe.

Poznaj klasę Vanguard

  • Vanguard: Zakuty w stal rycerz, specjalista od walki w zwarciu. Jego główną siłą jest walka na wyniszczenie, a nie zadawanie ogromnych obrażeń.
  • Swordmage: Dzierżący miecz mag, specjalizujący się w zadawaniu obszarowych obrażeń. Całą swoją energię skupia na opanowaniu żywiołów, czyni go to podatnym na skoncentrowane ataki.
  • Spiritshaper: Jako przywoływacz i uzdrowiciel jest prostą w obsłudze klasą i posiada rozwinięte umiejętności przetrwania. Za oferowane wsparcie i zadawane obrażenia jest on wysoce cenionym członkiem zespołu.
  • Gunslinger: Z wysoką precyzją poluje na pojedyncze cele z dystansu lub, używając zaawansowanej broni średniodystansowej, sieje spustoszenie w szeregach wroga. Gunslinger posiada kilka umiejętności kontrolowanych i jest zdecydowanie mniej efektywny w walce w zwarciu.

 Gracze mogą wybrać swój własny styl gry i, po osiągnięciu 40 poziomu, dowolnie rozdysponować punkty atrybutów, takie jak siła, zwinność, itp. Wszystkie klasy posiadają zróżnicowane zestawy umiejętności z ponad 20 przypisanymi do każdej z nich. Po osiągnięciu 49 poziomu mogą być one ulepszane, co pozwala na dopasowanie ich do każdego stylu. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że gracze posiadają pełną kontrolę nad postępami ich klasy.

Revelation Online to zapierający dech w piersi tytuł z gatunku MMORPG. Gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Doświadczą przy tym zupełnej wolności dzięki latającym wierzchowcom, zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach. Ponoć w tej grze nie ma miejsc niedostępnych dla graczy.