Tak jak zapowiadałam – czas na kolejny konkurs w którym możecie wygrać klucz do beta testów Revelation Online. Tym razem dzięki uprzejmości multigamingowej gildii Xeno Tavern, mam do rozdania pięć (5) kluczy, dzięki którym będziecie mogli zagrać w Revelation Online już w październiku.

Na oficjalnej stronie gry możecie zapisać się do beta testów i mieć szansę na otrzymanie dostępu. Możecie też zakupić jeden z pakietów fundatorów, gwarantujący dostęp do rozpoczynających się w październiku testów Revelation Online.

Teraz istnieje jeszcze trzeci sposób zagrania w Revelation Online już w październiku: wygranie klucza w konkursie na BabaGra.pl!

Zadanie nie będzie już takie proste jak w poprzednim konkursie, ale mam nadzieję, że lubicie wyzwania 🙂

Tym razem konkurs adresowany do osób z zacięciem artystycznym: namalujcie, narysujcie, naszkicujcie lub ulepcie dowolną techniką, wizerunek jednej z klas dostępnych w Revelation Online i zamieście go (lub zdjęcie Waszej pracy) w komentarzu poniżej. Możecie zamieścić tylko jedną pracę!

Komentarze z linkami wymagają mojej aprobaty, więc nie zniechęcajcie się jeśli Wasza praca nie będzie widoczna od razu, tylko za jakiś czas.

Macie czas do północy w środę, 21 września!

Pięć (5) najciekawszych prac nagrodzonych zostanie przez nas kluczami do beta testów Revelation Online. Powodzenia!

Wyniki podamy w komentarzu do tego wpisu w czwartek, 22 września, po godzinie 2o-tej czasu polskiego ?

Z osobami, które zwyciężą skontaktuję się mailem wysyłając im wiadomość na maila podanego przy rejestracji konta na Disqus. Macie 7 dni na odbiór nagród – po tym terminie przepadają!