Pamiętacie gdy we wrześniu wydawca Black Desert Online wprowadził promocję obniżającą cenę pakietu startowego tej gry o 50%?

Ilu z Was skusiło się wtedy na zakup tej gry?

No cóż, jeśli wówczas tego nie zrobiliście i żałowaliście tej decyzji, to dobra informacja jest taka, iż od minionego piątku cena Black Desert Online już na stałe została zmniejszona do 9,99Euro. Oczywiście zmiana w cenie dotyczy tylko pakietu startowego – ceny pozostałych dwóch pakietów pozostają bez zmian. Pakiet startowy daje dostęp do gry oraz trzy kody pozwalające na wypróbowanie tego tytułu przez tydzień – to tak na wszelki wypadek jeślibyście chcieli zagrać ze swoimi znajomymi.

Dodatkowo, dzięki nowemu systemowi, gracze mogą zakupić pakiet startowy i podarować go znajomemu, a w zamian otrzymać nagrody: specjalny tytuł oraz misia polarnego lub 1.000 pereł, które można wydać w Cash Shop. Promocja ta jest jednak obwarowana dwoma warunkami. Po pierwsze to osoba chcąca podarować pakiet startowy Black Desert Online znajomemu, musi posiadać już tą grę i musiała ona zostać zakupiona przed 1 października 2016 roku. A po drugie, aby dostać nagrodę w postaci misia lub pereł, osoba obdarowana musi wbić poziom 30 na swojej postaci.

A tymczasem na koreańskie serwery Black Desert Online trafiły już bronie Awakening dla wszystkich klas i z tej okazji przygotowano nowy zwiastun upamiętniający te wydarzenia. Jeśli chodzi o wersje europejską, to zgodnie z zapewnieniem wydawcy gry, do końca roku wszystkie klasy także będą mieć wprowadzone nowe bronie.