Od jakiegoś czasu gracze logujący się do Black Desert Online nagradzani są specjalnymi nagrodami, które odbierać mogą każdego dnia przez 30 dni lub też do końca eventu.

Event trwa znacznie dłużej niż te 30 dni, więc nie ma obawy, że trzeba logować się codziennie. Nagroda za ostatni dzień jest zazwyczaj najbardziej wartościowa, więc z pewnością ostatnia rzeczą jaką chce wydawca gry jest to, aby nie działała ona jak należy.

2016-10-14_bdo-daily

Niestety, okazało się, że ostatnia nagroda za obecny okres – Paczka z nagrodami z różnego rodzaju Bossów, nie działa jak należy. Oczywiście Black Desert jest kolejna koreańską produkcją, którą słynie ze swojego RNG, ale w tym przypadku wszyscy gracze którzy otworzą tą nagrodą otrzymują tylko i wyłącznie zestaw rzeczy z Red Nose.

Tak być nie powinno. Na szczęście wydawca gry ma zamiar to naprawić i w momencie zakończenia eventu, każdy gracz który otworzył obecną wadliwą skrzynkę „Boss Defense Gear”, otrzyma naprawioną wersję tej nagrody.

Zbadaliśmy raporty użytkowników, mówiące o tym że wszyscy otrzymują tylko jeden rodzaj przedmiotu z „Boss Armor Box”. Na ta chwilę, wygląda na to, że nagroda ta nie działa jak powinna i podjęliśmy niezbędne kroki aby rozwiązać ten problem. Gracze, którzy otrzymali jedną z wadliwych paczek otrzymają nową wersję po zakończeniu eventu.

Należy pamiętać, że druga paczka zostanie wysłana tylko wtedy, jeśli wadliwa nagroda została otworzona do końca trwania eventu, a dodatkowo nie będziemy usuwać żadnych nagród z niej otrzymanych. Ważne jest aby odebrać i otworzyć oryginalną nagrodę do 2 listopada, kiedy to wszystkie nieotworzone boxy znikną.

No to tak na wypadek, gdybyście się denerwowali, że wszyscy otrzymują te same nagrody.

Oto jak wyglądać będzie Halloween w Black Desert

Uspokojeni?